Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Co myślicie o multiroomie?

Czy można zmieniać kanały telewizyjne na dekoderze będąc winnym pomieszczeniu ? Chciałabym w kuchni móc odbierać telewizję z satelity ale tak by zmieniać kanały.
tagi: multiroom
dodane 4020 dni temu   |   przez: badzioch
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Multiroom jest dobrym rozwiązaniem szczególnie, gdy jednocześnie chce się oglądać różne kanały telewizyjne. Idealnie nadaje się do pokoju dzieci. Jest trochę jednak kłopotliwy by co kilka dni trzeba latać z kartami dekodującymi by odblokowywać tuner. Jeżeli jednak nie przeszkadza nam by na telewizorze przy tunerze głównym było to samo co w kuchni to polecam podłączyć telewizor do jednego z wolnych gniazdek i skorzystać z radiowego przedłużacza sygnałów z pilota.
dodane 4018 dni temu   |   przez: KubuśP.
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika badzioch w kategorii RTV i AGD na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Co myślicie o multiroomie?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii RTV i AGD lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie