Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: KubuśP.

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez KubuśP. - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Są producenci galanterii betonowej którzy z betonu zbrojonego wytwarzają między innymi meble ogrodowe. Słyszałem o takim na Dolnym Śląsku, ale pewnie każdy kto potrafi robić wyroby z betonu zbrojonego powinien umieć wykonać takie meble.
dodane 3739 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Multiroom jest dobrym rozwiązaniem szczególnie, gdy jednocześnie chce się oglądać różne kanały telewizyjne. Idealnie nadaje się do pokoju dzieci. Jest trochę jednak kłopotliwy by co kilka dni trzeba latać z kartami dekodującymi by odblokowywać tuner. Jeżeli jednak nie przeszkadza nam by na telewizorze przy tunerze głównym było to samo co w kuchni to polecam podłączyć telewizor do jednego z wolnych gniazdek i skorzystać z radiowego przedłużacza sygnałów z pilota.
dodane 4018 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Z tego co wiem, to trzeba. Jak ja kładłem płytki to położyłem tylko unigrunt, czyli taki jak pod gładź gipsową i to spokojnie wystarczyło. Tak naprawdę to wszystko zależy od przeznaczenia pomieszczenia. Jeżeli pomieszczenie jest suche wystarczy tylko zagruntować, ale już w przypadku łazienek dodatkowo należałoby zabezpieczyć przed działaniem wody.
dodane 4059 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie