Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: budowlarzyk

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 13 (+ 15 / - 2)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez budowlarzyk - ostatnio dodane:

 
 
+ -
5 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
tasmy ledowe sa bardzo fajnym rozwiazaniem, zwlaszcza np. w kuchni, w salonie, w sypialni, w sumie to w kazdym pomieszczeniu. Nie kosztuja duzo, a efekt murowany - nastrojowe swiatlo i przytulnosc.
dodane 4343 dni temu
 
 
+ -
5 1
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Na pewno lepszy jest z podajnikiem, ponieważ zasypuje się go groszkiem i jest spokój na klika dni, a bez podajnika trzeba by ciągle dosypywać - to drugie rozwiązanie polecane dla osób, które lubią zabawy z węglem:)
dodane 4347 dni temu
 
 
+ -
5 1
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Moim zdaniem gonty są chyba najlepszym rozwiązaniem, gdyż nie odpadają, są trwałe, nie zerwie ich wiatr, wyglądają naprawdę fajnie i występują w dość bogatej ofercie kolorystycznej. Wadą jest jednak to, że ich kolor na skutek działania warunków atmosferycznych, głównie słońca blednie i nieznacznie się zmienia. Co do dachówek, to ich wadą jest to, że odpadają i to zazwyczaj po kilka sztuk, więc trzeba je dokładać. Są droższe niż gonty - dachówki ceramiczne i jak dla mnie zbyt rzucają się w oczy.
dodane 4347 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie