Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: hydromedia

firma: HYDROMEDIA
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez hydromedia - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam przez ostatnie kilka lat handlowałem drzwiami. Są jeszcze bardzo dobre drzwi firmy np. Dierre oczywiście atestowane, producentów drzwi o podwyższonej odporności na włamanie jest wielu. Przestrzegam przed drzwiami "ntywłamaniowymi" za 800 do 1300 zł z montażem jakie pojawiają się w ogłoszeniach na klatkach schodowych. Jeżeli ktoś proponuje wkładki patentowe i mówi, że to przecież Gerda proszę pamiętać, że i ta firma ma w ofercie wkładki za 5 zł które nie mają nic wspólnego z bezpieczeństwem.
Zawsze pytajcie o certyfikaty, karty kodowe do kluczy i gwarancję na drzwi z montażem. A i jeszcze bardzo ważna rzecz: montaż: nawet najlepsze drzwi zamontowane tylko na piankę stanowią takie zabezpieczenie jak... :) a proszę mi wierzyć, że i takich "specjalistów" spotkałem.
Pozdrawiam
dodane 3808 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Nie ma problemu, w razie czego służę soją pomocą i wiedzą. pozdarwiam
dodane 3808 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam, prowadzę firmę zajmującą się instalacjami na terenie Poznania takie przyłącze od projektu do podejścia wodomierzowego w budowanym budynku wraz z odbiorem i inwentaryzacją geodezyjną musiało by kosztować niecałe 4 tys brutto (dokładniej nawet 3,8 tys) Przy założeniu, że instalacja ma do 10 mb i nie trzeba montować studni wodomierzowej (sama studnia w zależności od wymagań przedsiębiorstwa wodociągowego lub gminy kosztuje od około 800 zł do 3 tys zł)
Wykonując przyłącze we własnym zakresie (zlecając firmie) warto zwrócić uwagę czy np w Jaworznie przedsiębiorstwo wodociągowe nie zastrzega sobie, że sami dokonają wcinki, są to dodatkowe koszta w zależności od regionu od 300 do nawet 1 tys zł Na terenie Aquanetu (wodociągi poznańskie) robimy to my w cenie przyłącza. Nie spotkałem się też, żeby właściciel sieci wodociągowej pozwolił inwestorowi przyłączyć się samodzielnie tzn wykonać osobie fizycznej ale jak zwykle zależy to od regionu i przeds. wodociągowego :)
Pozdrawiam
dodane 3809 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie