Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: 1maj8

firma: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez 1maj8 - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
w łódzkim 10-15 zł/h
dodane 4385 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Panele są tanie lecz dosyć szybko się wycierają i wymagają wymiany po kilku latach, deska natomiast jest sporo droższa lecz nie bedziesz musiał jej wmieniac już wogole, jeli tylko bedziesz wykonywal zabiegi kosmetyczne co kilka lat cyklinowanie i lakierowanie.

dodane 4385 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam, na wstępie chciałem zaznaczyc, że nie mam zbyt dużego doświadczenia w budownictwie 2 lata wykończenia wnętrz i 2 lata budownictwo (stan surowy i tynki). Przez te lata nauczylem się, że warto zatrudnić jedną porządną firmę, która ma odpowiednio wykwalifikowanych pracowników ewwentualnie taką, która specjalizuje się w końcowych etapach remontu (gipsy, malowanie itp) która sama załatwia osoby, które przygotują podłoże pod etap końcowy, mam na myśli elektrykę, burzenie niektórych scian, hydraulika (łazienki).

Dlaczego jedna firma? Po pirwsze, opóżnienia, firma nabrała dużo robót w celu zyskania większych pieniędzy i się zaczyna nie wyrabiać z czasem, przez co druga ekipa nie może zacząć swoich prac, póżniej zaczynają się nerwy zarówno w firmach jak i u własciciela remontowanego budynku.
po drugie: dodatkowe utrudnienie dla inwestora, szukanie firm, które jw. by się zgrały w odpowiednich terminach jest bardzo pracochłonne, nie koniecznie efektywne(można się nadziać na pseudo fachowców)
po trzecie: zmiana zdania inwestora: o co chodzi? okazało się, że np po wykonaniu pewnej częsci robót okazuje sie, ze oświetlenie jest za słabe, trzeba by podłączyć dodatkowe kable i co trzeba, by znowu wzywać elektryka co wiaże sie z dodatkowymi kosztami i spowolnieniem prac remontowych.

To jest tylko moje zdanie, pamiętaj jedno nie daj sie skusić na zbyt niską cenę usług, bo po kilku miesiącach może okazać się, że będziesz wzwał koljną ekipę do poprawek, Jakie są konsekwencje? Nie trzeba nic tu mówić. powodzenia w wyborze ekipy.
dodane 4385 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie