Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy można do łazienki dać okna dachowe?

Chcę by łazienka była jasna. Pasowały by mi okna dachowe, ale podobno strasznie parują.
tagi: okna dachowe, łazienka, wentylacja
dodane 3686 dni temu   |   przez: miss_eks
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (6):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Okno dachowe to piękna sprawa. Jeżeli tylko można to śmiało instalować je - tylko bez przesady. Mnie osobiście model [url=http://www.bramyoknadrzwi.pl]bilbo[/url] się tak spodobał, że chyba nawet przesadziłem :)
dodane 2800 dni temu   |   przez: brokna
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Miałem podobny dylemat do Twojego. Jednak ostatecznie zdecydowałem się na takie rozwiązanie i jestem zadowolony, Moja łazienka miała okno od strony zachodniej co powodowało, że słońca było naprawdę niewiele. Gdy zamontowałem okno dachowe sytuacja zmieniła się diametralnie. Fakt okno paruje, ale okno na ścianie również parowało a po za tym są środki chemiczne, którymi wystarczy umyć okno i to pomaga.
dodane 3682 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Parowanie okien w łazience to kwestia wentylacji. Są również okna z wbudowanymi wentylatorami. Do tego proponuję był grzejnik był zamontowany w łazience tak by cyrkulacja powietrza obejmowała okno.
dodane 3682 dni temu   |   przez: Kris54
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Tak, możemy. Tutaj masz sporą ofertę okien dachowych http://www.stylsc.pl/okna/
dodane 2622 dni temu   |   przez: Wojciech_Maslowski
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Jak najbardziej można zamontować okna dachowe w łazience tym bardziej jesli bierzesz pod uwagę ekonomie tego rozwiązania ponieważ montując okno dachowe bezcennie doświetlisz sobie łazienkę naturalnym światłem. Okna koniczny ponoć profesjonlanie realizuje wstawianie okien także możesz jeszcze ich podpytać http://www.oknowro.pl/. Tak jak wspominają koledzy okno w łazience paruje ale myślę ze to nie jest zbyt duży problem.
dodane 2460 dni temu   |   przez: Bogdan_111
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Okna takie jak najbardziej: rozświetlają pomieszczenie i zmieniają jego mikroklimat. Parują wszystkie okna. Jeżeli jednak trwa to za długo-wentylacja jest niewystarczająca. Dodatkowo trzeba zadbać o odpowiednie ogrzewanie. Aby zachować dobrą cyrkulacje powietrza musi być prawidłowo wykonana wnęka okienna-nie pod kątem prostym (patrz instrukcja montażu).
dodane 3665 dni temu   |   przez: MORDIMER
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia okna i drzwi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika miss_eks w kategorii Okna i drzwi na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy można do łazienki dać okna dachowe?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Okna i drzwi lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie