Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: andrzej83x

firma: Domy drewniane Zodan
strona www: www.zodan.com.pl
punkty fachowca: 123 (+ 124 / - 1)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez andrzej83x - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Przychylam się do propozycji silvera odnośnie podłogi drewnianej. Oczywiście wykończenie zależy od Twojego portfela, jednak drewno to zawsze drewno. Można odświeżyć, ponownie przemalować. Dobrze zabezpieczone nie traci właściwości przez wiele lat i napewno będziesz zadowolony.
dodane 3744 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Takie fugi są już od dawna na rynku, ale to nie ważne. To kwestia gustu czy komuś się podobają czy nie, właściwości mają takie same jak inne fugi. Co do zwiększenia optycznego łazienki się nie zgodzę. Bo niby w jaki sposób fuga ma to zrobić, skoro ma szerokość kilka milimetrów. Trzeba ją odpowiednio dobrać do koloru płytek, według mnie najlepiej sprawdzają się na fugach w brązach.
dodane 3807 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Pewnie, że możesz sam murować, to nie jest takie trudne zadanie. Jak masz dobre oko to wszystko będzie ok. W najgorszym przypadku ściana będzie krzywa.
dodane 3814 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Produkowane. czyli sama sobie odpowiedziałaś na to pytanie. Zdecydowanie musisz stawiać na korku.
dodane 3828 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
są środki do usuwania tapet, popytaj w sklepach budowlanych.
dodane 3828 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie