Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

W sklepach można spotkać taśmy z tworzywa z różnym klejem nie ma jednak informacji które do czego służą.

tagi: taśmy klejące
dodane 3839 dni temu   |   przez: kleks
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
To prawda, że taśmy różnią się zarówno tym z czego są wykonane jak i klejem jakim są pokryte. Jest to głównie związane z tym do czego mają służyć. Do chronienia powierzchni przy malowaniu wystarczą taśmy papierowe. Gdy musimy coś ścisnąć, a taśma musi to wytrzymać lepsza będzie taśma wykonana z PCV lub wręcz zbrojona materiałem. Kleje stosowane w taśmach klejących ułatwiają przyleganie do podłoża. Do kartonów najlepsze są kleje akrylowe. Kleje z kauczuku naturalnego wzmacniają odporność taśmy na temperaturę. Są też taśmy których klej jest specjalnie modyfikowany, Ułatwia on szybkie przyklejenie i łatwe oderwanie bez pozostawiania śladu. Niektórzy producenci dla nerwowych klientów robią też taśmy z kleju cichobieżnego. Ponoć nawet szybkie odwijanie tych taśm w dyspenserze jest bezszelestne.
dodane 3838 dni temu   |   przez: domo
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia malowanie ścian na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika kleks w kategorii Naprawy domowe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego W sklepach można spotkać taśmy z tworzywa z różnym klejem nie ma jednak informacji które do czego służą. , weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Naprawy domowe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie