Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jaki może być koszt remontu łazienki?

Konkretnie chodzi o wymianę płytek, toalety, umywalki, prysznica. Łazienka ma 5m2.
tagi: remont łazienki
dodane 3915 dni temu   |   przez: badzioch
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Ciężko będzie podać średni koszt, ale wydaje mi się, że powinieneś zamknąć się w 10 000. Oczywiście to tylko opcjonalny koszt całości (robocizna, materiały, przeróbki hydrauliczne, podstawowe wyposażenie),
dodane 3913 dni temu   |   przez: Herbal
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Witam na koszt remontu składa się material - jaki chcesz kupić, prace demontażowe, adaptacyjne, wykończeniowe. Demontazowe beda to prace mające na celu doprowadzenie pomiszczenia do stanu surowego , czyli gołe sciany i posadzka z sufitem, bedzie to skuwanie starych kafelek, zdrapywanie powłok malarskich, być moze usunięcie futryny, okna, grzejnika oraz wyposażenia. Prace adaptacyjne będą polegały na : ew. przebudowie ścian, przeróbkach instalacji elektrycznych i hydraulicznych, mogą być jakies zabudowy np: sufit podwieszany. Prace wykończeniowe będą polegały na ułożeniu nowych kafelek, wykonaniu ewentualnych półek, montażu sanitariatów (bidet, wc może być w zabudowie, kabina lub wanna, grzejnik drabinkowy), położeniu gładzi oraz pomalowaniu. Całość prac może być różna w zależności od pomysłowości, zasobności, fantazji, oczekiwaniom użytkowników. Sama robocizna w zależności od regionu od 2,7 do 4,5tys. Czas trwania ok2-3 tygodnie, przy większych pracach(skuwanie i prostowanie ścian, wymiana posadzki) prace mogą trwać nawet miesiąc. W tak małym pomieszczeniu dwie osoby to już tłok.
dodane 3910 dni temu   |   przez: Coopernik
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Jestem na etapie urządzania łazienki i muszę powiedzieć, że 10000 to chyba nie jest dużo. Jestem zszokowana bo oprócz zakupu terakoty, glazury, [url=http://www.roca.pl/miski-wc]miski wc[/url], bidetu czy wanny trzeba doliczyć z 50% na kolanka, złączki, kleje, fugi itd.
dodane 3355 dni temu   |   przez: złoty
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia okna i drzwi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika badzioch w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jaki może być koszt remontu łazienki?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie