Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy można przykleić nowe płytki ścienne na stare?

Chciałbym odświeżyć kuchnię, a konkretnie zmienić płytki na nowe. Nie chce mi się jednak skuwać "starych", czy mogę przykleić jedne na drugie? Jeśli tak, to jaki klej by się nadawał do tego zadania?
tagi: płytki ścienne
dodane 3673 dni temu   |   przez: ktoś
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Jeżeli trzymają się mocno podłoża to żaden problem, jednak najlepszym rozwiązaniem i tak będzie, skucie starych, wyrównanie ściany i przyklejenie nowych płytek. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie trwalsze.
dodane 3457 dni temu   |   przez: andrzej83x
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Na początek sprawdź, czy te stare porządnie się trzymają na ścianie, jeśli tak to dokładnie je oczyść. Następnie zagruntuj stare płytki (dobry jest Cekol). Ale pewności, że Ci nie odpadną nigdy nie będziesz mial 100%.
dodane 3671 dni temu   |   przez: majsterkowicz
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika ktoś w kategorii Tynki i wylewki na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy można przykleić nowe płytki ścienne na stare?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Tynki i wylewki lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie