Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: yellow

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 1 (+ 1 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez yellow - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Tak. Istnieją gotowe zalewowe pustaki szalunkowe nie wymagające szalunków. Pustaki układa się na płycie fundamentowej lub na ławie betonowej lub żelbetonowej w zależności od terenu i wielkości budynku który ma stanąć na fundamencie. Ważne jest by powierzchnia na której układamy pustaki szalunkowe była dobrze wypoziomowana, stabilna i równa. Do zalewania pustaków powinno się używać betonu klasy minimum C15 i odpowiedniej konsystencji. Nie za suchy by w pełni wypełnił zalewane pustaki i nie za bardzo wodnisty by nie wyciekał na łączeniach.
dodane 3726 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie