Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: siatrex

firma: Siatrex
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez siatrex - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Tak jak kolega napisał wcześniej dobrym sposobem jest myjka ciśnieniowa. Działa ona na dwa sposoby usuwa sam mech oraz ziemię ze spoin w której rośnie mech. Jeżeli nie posiadamy myjki ciśnieniowej to można używać specjalnych środków chemicznych np.Ekochem dostępny jest on na allegro po 27zł + wysyłka za litr można nim usunąć mech z około 100 metrów kwadratowych puzzli.
http://ogrodzenia.like.pl/
dodane 4015 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Najtańsze ogrodzenie będzie z siatki leśnej. Potem zostaje ogrodzenie z siatki ogrodzeniowej. http://ogrodzenia.like.pl/
dodane 4027 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam.
Wykopanie podmurówki i zalanie słupów ogrodzeniowych oraz naciągniecie siatki o wysokości 2m to koszt około 60zł.za metr bieżący jest to koszt oczywiście samego materiału. Sama siatka tylko porządniejsza kosztuje około 14zł za metr kwadratowy. Czyli 28zł za metr bieżący.
http://ogrodzenia.like.pl/
dodane 4027 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie