Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Jakub

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Jakub - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Są w ofercie różnych firm instalacje do wykorzystania deszczówki. Składają się ze zbiorników ciśnieniowych, filtrów i pomp. Z pewnością czysta deszczówka najlepiej nadaje się do prania, zmywania naczyń, w spłuczce w toalecie, czy po prostu do podlewania ogrodu. Daje to oszczędność ok. 30 m³ wody w roku.
dodane 3722 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Takie smugi skutek malowania tzw. suchym wałkiem, po prostu zostało naniesione za dużo farby i w dodatku nierównomiernie. Kolejne warstwy materiału ułożyły się już tak, jak pierwsza warstwa. Ja bym wziął papier ścierny i starł nadmiar. A później pomalował jeszcze raz.
dodane 3831 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie