Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Otonel

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 4 (+ 4 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Otonel - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Prawo budowlane dokładnie nie określa kiedy należy starać się o pozwolenie na rozbiórkę rozpadającego się budynku. Z pewnością wyjątek stanowią budynki wpisane do rejestru zabytków. Budynek rozbierany bez zezwolenia nie może być wyższy niż 8 metrów, a odległość od granicy działki powinna być większa niż połowa wysokości przeznaczonego do rozbiórki budynku lub budowli. Zezwolenia na rozbiórkę nie wymagają altany, budynki gospodarcze służące rolnikom itp. Zezwolenie to koszt około 28 zł.
dodane 3847 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Lekka zabudowa jest sprawdzoną technologią od lat. Nosi nazwę zabudowy skandynawskiej lub kanadyjskiej. Wyraźnie wskazuje, że technologia ta wspaniale sprawdza się w klimatach chłodnych. Jedyny minus jaki zasłyszałem to konieczność planowania, gdzie w przyszłości będziemy chcieli zamontować szafki wiszące, ale to bardziej jest związane z tym, czym od środka chcemy wykończyć ścianę.
dodane 3953 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Polecam gąbkę tapicerską, wymaga to co prawda trochę roboty, ale efekt ocieplenia/wyciszenia wprost idealny, no i można bez większego problemu dobrać kolor obicia do koloru drzwi.
dodane 3994 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Ogród zimowy o powierzchni do 25m2 nie wymaga pozwolenia na budowę.
dodane 4029 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie