Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: wiktorski

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez wiktorski - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Każdy kto miał kiedyś akwarium z pewnością marzy o oczku wodnym z rybkami. Pamiętajcie o zasadzie że ryba o długości 10 cm musi mieć 0,5 metra kwadratowego powierzchni i 50 litrów wody. Oczko wodne musi być na tyle głębokie (min 150 cm) by ryby mogły przetrwać zimą. Muszą mieć też dostęp do powietrza. W tym celu dobrze mieć na stałe grzałkę tworząca naturalny przerębel. Dobór ryb jest sprawą gustu. Najczęściej wybieramy złote karasie, karpie Koi, jazie, jesiotry. Musimy też pamiętać że hodowla ryb w oczku wodnym jest trudniejsza niż w akwarium, a ryby częściej chorują.
dodane 3893 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Wycinać bez pozwolenia można drzewa do 10 lat, istotne są tez chyba tzw. "zabiegi pileganacyjne" mogą być wykonywane w obrębie korony drzewa na terenach zieleni lub zadrzewieniach i obejmować:
1) usuwanie gałęzi obumarłych, nadłamanych lub wchodzących w kolizje z
obiektami budowlanymi lub urządzeniami technicznymi;
2) kształtowanie korony drzewa, którego wiek nie przekracza 10 lat;
3) utrzymywanie formowanego kształtu korony drzewa.
dodane 3968 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie