Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: kamysz

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez kamysz - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Mróz nie jest jest wrogiem truskawek wiszących. One w zimie muszą odpocząć. Najlepiej jesienią trzymać je na dworze. Razem z doniczkami zakopujemy je do wysokości doniczek, tak by doniczek nie było widać. Jeżeli będzie trochę śniegu powinny wytrzymać nawet 20 stopniowe mrozy.
dodane 3651 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Moim zdaniem sieć komputerowa oparta o skrętki to już przeszłość. Laptopy dzisiejsze mają zazwyczaj wbudowaną antenę WiFi. W system ten są wyposażone telefony, ipody i ifony. Nawet jeżeli komputer jest stacjonarny łatwiej wyposażyć go w wkładaną do USB antenę niż ciągnąć na duże odległości kable. Dobrej jakości router jest dziś wystarczającym zabezpieczeniem przed niechcianymi gośćmi w sieci, a nic tak nie cieszy latem jak możliwość pracy na laptopie w ogrodzie.
dodane 3756 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Co do tego parkietu, to jak jego stan jeszcze nie jest totalną klęską, to można podkleić to co się rusza lub wręcz wyszlifować, uzupełnić wszelkie szczeliny i użytkować. Pamiętaj - zawsze zdążysz wszystko zerwać! Jeśli jednak jesteś nastawiony na zrywanie to trzeba by było frezarką oczyścić podłoże, wylać masę niwelującą, a po jej wyschnięciu położyć nową podłogę.
dodane 3796 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie