Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: niecierpliwy

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez niecierpliwy - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Panele słoneczne nie działają na zasadach ogrzewania wody na dachu. Technologia cienkowarstwowych płyt pozwala na korzystanie z energii słonecznej również zimą. Tak zwane panele słoneczne służą do uzyskiwania energii elektrycznej w podobny sposób jak lampy solarne.
dodane 3760 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Te płytki są naprawdę ciekawe (przynajmniej na ekspozycji robią wrażenie), moim zdaniem na pewno nadadzą charakteru pomieszczeniu, pod warunkiem, ze będą się "wpisywały" w jego styl, taki nieco surowy. Jak na nie patrzę w sieci to na myśl przychodzą mi lofty. :)
dodane 3879 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie