Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: agent tomek

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 5 (+ 5 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez agent tomek - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Panele też mogą dłużej poleżeć, w zależności od tego jak dbasz o nie. Poza tym w głównej mierze też cena i łatwość montażu się liczy, nie oszukujmy się. W Ddd mają szeroki wybór zarówno paneli, jak i parkietu. Wystarczy moment w sieci pobuszować.
dodane 3949 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Firma Dobre dla domu. Mają sporo markowych drzwi, paneli, podłóg drewnianych… Sporo informacji znajdziesz na ich stronce.
dodane 3988 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Mam panele od dłuższego czasu. Łatwe w montażu i utrzymaniu w czystości. Kupiłem w Dobre dla domu Kronopola, nie przepłaciłem i wszystko z nimi jest ok. Natknąłem się na stronę sklepy w necie. Można zamówić z dowozem z każdej miejscowości. Same panele są bardzo wytrzymałe i dobrze wyglądają.
dodane 4005 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam! Przede wszystkim od pojeżdżenia po sklepach remontowo-budowlanych albo z artykułami do ogrodu i sprawdzić ceny. Na pewno droższe będą te drewniane. Plastikowe będą natomiast łatwiejsze w czyszczeniu.
dodane 4006 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Też mam niewielkie mieszkanie i pomalowałem z dziewczyną ściany na kolor piaskowy. Zamontowałem duże lustra na drzwiach od szafy i od razu zrobiło się jaśniej :)
dodane 4006 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie