Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: kowal

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 4 (+ 4 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez kowal - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
dużo zależy od tego jaki jest to mebel. ze starymi meblami nie masz co robić? albo wystawić na aukcję za grosze, albo oddać rodzinie. ja wywożę do mamy na wieś, zawsze nabywca się znajdzie.
dodane 3965 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
uważam tak jak pozostali, poczta pantoflowa, to jedyne słuszne rozwiązanie.
dodane 3965 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
to bardzo indywidualna sprawa. materac każdy powinien dobierać pod siebie. mi na przykład na twardym śpi się lepiej. może zrób tak jak mówił poprzednik, weź na próbę.
dodane 3965 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
widziałem w sklepach w centrum handlowym marki, spory wybór. może na początku poszukaj w internecie, na stronach sklepów
dodane 3965 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie