Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Zuy

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 1 (+ 1 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Zuy - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
"Panele są tanie lecz dosyć szybko się wycierają "
Nie koniecznie! To zależy od klasy ścieralności.

W sumie to taka byłem bardzo przeciwny panelom, ale teraz widzę, że zależy jakie. Wcześniej miałem raczej z panelami złe wspomnienia, ale ostatnio mój brat położył, razem kładliśmy i okazało się, że jak dobrej firmy, porządne i dobrze dobrane, to mogą być naprawdę fajne, nie koniecznie marketowy badziew. Brat wybrał panele Sensa, ja mu początkowo odradzałem, chociaż wizualnie mi się od razu bardzo spodobały, ale jednak było warto. Okazało się, że wcale nie są nietrwałe, bo solidne niemieckie. W stosunku do jakości cena niewysoka, więc jak kogoś na parkiet nie stać to chyba takie panele to świetny wybór. Wygodne, praktyczne, estetyczne, długa gwarancja no i łatwo się je montuje, mają taki zamek dzięki któremu nie trzeba dobijać.
dodane 4188 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie