Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: paola

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez paola - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Podłoga drewniana to najlepsze rozwiązanie, długi czas użytkowania, przy odpowiedniej pielęgnacji czeka cyklinowanie za kilkanaście lat. Panel tego nie wytrzyma, a poza tym ściera się, elektryzuje, ale oczywiście każdy ma swoje zdanie i położy to, co będzie uważał za stosowne. Proponuję zagłębić się w temacie, korzystając z informacji w Gogolach, konfigurator podłóg.
dodane 4209 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Salon to miejsce, gdzie przebywają nasi goście, więc to nasza wizytówka. Jest bardzo duża rozpiętość jakościowa miedzy podłogą a panelami, trudno jest doradzić; odpowiednim przewodnikiem będą strony w Googlach odnośnie doboru podłogi, konfigurator podłóg. Bogata paleta barw i wzorów daje nam pole do popisu do puszczenia wodzy fantazji, można tworzyć niepowtarzalne kompozycje.
dodane 4215 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Mnie też się podobają taśmy ledowe, bardzo fajnie wyglądają umieszczone na schodach, ostatnio oglądałam w googlach, konfigurator podłóg. Moim zdaniem to ozdoba i oświetlenie.
dodane 4221 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie