Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Który z modeli drzwi polecacie?

Od jakiegoś czasu zgłębiam tematykę drzwi i okien, gdyż w niedługim czasie będę musiał zakupić takowe do swojego nowego domu, i jak każdy się domyśla chciałbym znaleźć te najlepsze za najniższą cenę. Poszperałem więc trochę na forum, postanowiłem też odwiedzić kilka salonów z drzwiami. W pamięci utkwiła mi jedna z propozycji sprzedawcy na drzwi Siempre z Centuriona. Jak się później okazało nazwa skojarzyła mi się z wypowiedziami na forum które wcześniej przeglądałem. Po dokładniejszym sprawdzeniu okazało się, że ów wypowiedzi dotyczyły drzwi Sempre z firmy Polskone. Nazwa wprawdzie bardzo zbliżona ale produkty zupełnie inne i cena też znacząco się różni. Jaka jest Wasza opinie w na ten temat?? Polecacie któryś z tych produktów??
tagi: sempre, siempre, centurion. polskone
dodane 3488 dni temu   |   przez: phoenix75
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (6):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Moim zdaniem teraz każdy model drzwi może poza jakimiś marginalnymi tworami odpowiadają wysokim standardom, dlatego że teraz jest taka konkurencja wśród producentów drzwi czy okien że każdy bije się o klienta i nie może pozwolić sobie jakaś firma na wydanie jakiegoś bubla gdyż raz drugi trzeci, pójdzie opinia po ludziach i będą tracić klientów.
dodane 2985 dni temu   |   przez: ZygmuntIII
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Zależy co sie lubi przeszklenia wpływają negatywnie na akustykę ( z tego względu ja osobiście lubie może nie najładniejsze. ale drzwi z litego drewna osobiście polecam Radexa.
dodane 3477 dni temu   |   przez: Mortor
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Również polecę drzwi marki Radex, bardzo dobry stosunek jakości do ceny, bardzo dobrze wykonane, mam już parę latek i nic się nie wypacza. Jak najbardziej OK.
dodane 3470 dni temu   |   przez: berserker
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Jeżeli chodzi o okna to polecam [url=https://plus.google.com/+OknaKoniecznyWroc%C5%82aw/about ]Konieczny - Okna Wrocław[/url] , sam mam w tej firmie. Pozdrawiam ;).
dodane 2854 dni temu   |   przez: zelatos
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Vox ma dobre drzwi,a z droższych Interdoor.
dodane 2713 dni temu   |   przez: Grzeg
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Popatrz aukcje wyszukiwarki cenowe może trafisz jeszcze taniej
dodane 2320 dni temu   |   przez: Wojtano43
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia okna i drzwi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika phoenix75 w kategorii Okna i drzwi na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Który z modeli drzwi polecacie?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Okna i drzwi lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie