Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy trzeba kupować nową antenę do telewizji cyfrowej?

Mieszkam w prywatnym domu i chcę dostosować swój telewizor do telewizji cyfrowej, wprawdzie upatrzyłam już tuner, ale nie wiem co z anteną?
tagi: telewizja cyfrowa, antena, tuner cyfrowy
dodane 3818 dni temu   |   przez: diario
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Z tą telewizją cyfrową to podobno jest problem o którym się głośno nie mówi. W sklepach naroiło się od różnych dekoderów do odbioru takiej telewizji, a podobno jeszcze nie podano jaką muszą mieć aby można było odbierać taki sygnał.
dodane 3807 dni temu   |   przez: budowlaniec2012
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Najczęściej nie ma konieczności wymiany anteny, może być jedynie problem z niektórymi przewodami, wzmacniaczami i rozgałęźnikami. Muszą one przenosić pasma na których działa telewizja cyfrowa. Pamiętaj również by wzmacniacz antenowy był przez rozgałęźnikiem sygnału na różne telewizory.
dodane 3815 dni temu   |   przez: janczak
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika diario w kategorii RTV i AGD na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy trzeba kupować nową antenę do telewizji cyfrowej?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii RTV i AGD lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie