Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy opłaca się naprawiać starą maszynę do szycia?

Mam dwudziestoparoletniego Łucznika. Do tej pory działał idealnie tylko cyk-cak mi nie działa, a teraz mam problemy chyba z bębenkiem. Mam problem by go wyregulować. Nie ciągnie dolnej nitki. Nie wiem czy warto go dawać do naprawy czy kupić nową.
tagi: maszyna do szycia, naprawa, regulacja, chwytak
dodane 3895 dni temu   |   przez: adamczewski
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Według mnie lepiej naprawić tą starą jeśli oczywiście znajdziesz dobrego fachowca. A z tym jednak bywa różnie. Napewno dużo nie weźmie, wyreguluje Ci ten bębenek i maszyna jeszcze wiele lat Ci posłuży. Kiedyś to robili sprzęty na lata. Mam w domu lodówkę ponad trzydzieści lat. Mało jej używam ostatnio bo jedną wadę - sporo łyka prądu. Ale chodzi jak żyleta. Która lodówka kupiona teraz pochodzi tyle lat - nie ma na to szans.
dodane 3807 dni temu   |   przez: budowlaniec2012
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Pewnie to tylko sprężynka na bębenku nie trzyma wystarczy ją dokręcić, może wymienić bębenek na nowy. Jeżeli przy okazji lubią pękać igły to już należy się poddać. Kilka miesięcy temu żona kazała mi regulować jej maszynę do szycia. Ma sporo luzów i nie mam już do niej nerwów. Jakie było moje zdziwienie, gdy w jednym z marketów kupiłem nową z dwuletnią gwarancją za 94 zł. Wprawdzie nie jest to maszyna markowa (takie są trzy razy droższe) ale nie zauważyłem jakiejś znaczącej różnicy. Trochę znam się na maszynach bo kiedyś pracowałem w zakładzie, gdzie produkowało się maszyny do szycia i radzę nie reanimować starej maszyny. Zresztą markowa czy nie i tak wszystkie robi się w Chinach najczęściej w tej samej fabryce.
dodane 3893 dni temu   |   przez: Carol
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
A jakie są marki popularne bo pierwszy raz staje przed zakupem tego typu urządzenia przeglądałem ofertę na jednym ze sklepów ale nie mam za bardzo o tym pojęcia. maszyny do szycia
dodane 3856 dni temu   |   przez: party
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia naprawa sprzętu na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika adamczewski w kategorii RTV i AGD na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy opłaca się naprawiać starą maszynę do szycia?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii RTV i AGD lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie