Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jak najlepiej odbierać programy TV na kompie ?

Jadę na majówkę i chcę wziąć telewizor, ale nie wiem czy jeszcze tam, gdzie jadę są programy analogowe. Biorę też laptopa. Może znacie jakieś strony by oglądać programy TV, chociaż nie wiem jaka tam będzie prędkość WiFi.
tagi: TV, telewizor, karta telewizyjna
dodane 3944 dni temu   |   przez: greń
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
2 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
A może zainwestuj w zewnętrzną kartę telewizyjną do laptopa. To około 100 zł i będziesz mieć telewizor w komputerze to sprawdza się nawet w domu jak się nie ma kilku telewizorów. Karta zazwyczaj odbiera zarówno programy analogowe jak i cyfrowe.
dodane 3943 dni temu   |   przez: dyzio
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
dokładnie, popieram przedmówcę, karta telewizyjna to dobre rozwiązanie, na streamach zawsze może ścinać i wkurzające to bardzo
dodane 2737 dni temu   |   przez: katsil11
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika greń w kategorii RTV i AGD na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jak najlepiej odbierać programy TV na kompie ? , weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii RTV i AGD lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie