Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czym zasłonić rurki miedziane na ścianie?

Witam, Przez całe moje mieszanie biegną rurki miedziane. Są bardzo nieatrakcyjne i zbiera się na nich kurz i pająki urządzają sobie harce. chciałam je jakoś zasłonić i wymyśliłam sprytny plan żeby kupić profile aluminiowe i je na nich zamontować i pomalować na kolor ścian. Tylko zaczęłam się zastanawiać czy tak można. Proszę pomóżcie bo chciałabym w końcu skończyć malowanie i coś z tymi rurami zrobić.
tagi: aluminium, miedziane rury
dodane 3746 dni temu   |   przez: Karola
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
W zasadzie można założyć profile do montażu płyt gipsowych, następnie założyć płyty i pomalować. Można też kombinować z różnego rodzaju zasłanianiem listwami mdf, drewno, ale najczęściej słabe rozwiązanie. Raczej zalecałbym płytę gipsową, czyli albo cała ściana w płycie albo tylko miejsce z rurką, ale będzie to wyglądało przeciętnie. Można w miejscu osłonięcia tylko miejsc rurkami zamontować jakieś pomysłowe oświetlenie.
Więcej mi na razie do głowy nie przychodzi.
dodane 3736 dni temu   |   przez: Ignacy Murowiec
 
+ -
1 1
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Witam, można oczywiscie zastosować profile do regipsu a nastepnie obłozyć je płytami stg, zaszpachlować i pomalować, ale wtedy w całum mieszkaniu będzie biegł murek - tak jak prowadzone są rury. Na takim murku też będzie się osadzać kurz. Może drożej lecz znacznie lepiej włożyć rury w ścianę? Potrzebny będzie wtedy hydraulik - same rury powinny być w ścianie zaizolowane aby nie tracić ciepła.
dodane 3728 dni temu   |   przez: Coopernik
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia regipsy na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Karola w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czym zasłonić rurki miedziane na ścianie?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie