Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy jestem skazany na szafkę pod telewizor?

Jestem na etapie wyposażania własnego M3. Generalnie wybrałem meble do kuchni i łazienki. Tzw. „schody” zaczęły się w pokoju gościnnym i sypialni. Jestem telemaniakiem i od telewizora wymagam o wiele więcej niż tylko "stania na szafce". Chciałbym aby był "wkomponowany" w ścianę. Orientujecie się jak to rozwiązać? Jakieś haki, uchwyty?
tagi: uchwyt do telewizora
dodane 3986 dni temu   |   przez: dudek18
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Ja mam wmontowany we wnęce w ścianie.
dodane 3338 dni temu   |   przez: pawel45
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Równie dobrze możesz zamontować za zwykłym wieszaku jak i na maszcie obrotowym. Ten pierwszy może tylko wisieć sobie swobodnie na ścianie i tam za dużej regulacji tylko góra i dół, a też możesz na wysięgniku z którym możesz zrobić wszystko. 180 stopni lewo prawo góra dół, cena tego jest odpowiednio wyższa ja za swój Hamy dałem ok 500 pln ale przy odpowiednim umieszczeniu możesz go oglądać tylko ty lub wszyscy zgromadzeni bez problemu. Przy wyborze patrz też na standard VESA w telewizorze oraz uchwycie.
dodane 3929 dni temu   |   przez: berserker
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Wg mnie dobrym rozwiązaniem jest zamontowanie takiego specjalnego uchwytu na ścianę - nasz odbiornik TV zamontowany jest w właśnie ten sposób, dzięki temu uchwytowi można go obracać. Nie ma żadnych problemów z ustawieniem, TV jest na odpowiednim poziomie dla oczu. Telewizory mają najczęściej przystosowane otwory do montażu na tych uchwytach. Polecam, koszt takiego uchwytu nie powinien przekroczyć 180zł .
dodane 3984 dni temu   |   przez: janczak
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika dudek18 w kategorii RTV i AGD na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy jestem skazany na szafkę pod telewizor?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii RTV i AGD lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie