Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jak zaadaptować komórkę na poddaszu na mieszkanie (w bloku)?

Witam wszystkich na forum jestem na co dzień pracownikiem sklepu budowlanego z wykształcenia technikiem budowlanym. Mam pytanie odnośnie prawa wraz żoną odziedziczyliśmy po jej babci mieszkanie w którym zamieszkaliśmy od trzech lat mieszkanie jest na poddaszu składa się z dwóch pokoi razem i trzeciego osobno znajduje się on naprzeciwko drzwi do mieszkania stanowi taką wydzieloną komórkę na poddaszu. Obok naszego mieszkania jest strych z którym graniczymy. Wraz z żoną chcemy dokonać zamiany owego pokoju z naprzeciwka na kawałek tego strychu. Moje pytanie brzmi jakie czynności prawne nas czekają. Blok jest wspólnotą mieszkaniową złożoną z siedmiu rodzin.
tagi: blok, poddasze, formalności
dodane 3936 dni temu   |   przez: Łukasz2711
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (0):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

Na to pytanie nie została udzielona jeszcze żadna odpowiedź.

Bądź pierwszy »
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia okna i drzwi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Łukasz2711 w kategorii Formalności i prawo na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jak zaadaptować komórkę na poddaszu na mieszkanie (w bloku)?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Formalności i prawo lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie