Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Dlaczego mam brzydki zapach w toalecie po wybraniu szamba?

Nie mogę pozbyć się brzydkiego zapachu w toalecie po wybraniu szamba. Wsypuję chloraminę, ale to pomaga tylko przez kilka dni, potem jak jest chłodno zapach znowu się pojawia.
tagi: szmbo
dodane 4020 dni temu   |   przez: benek
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Źle wykonana kanalizacja. W prawidłowo wykonanej nie ma najmniejszego związku. Ale pospekulujmy - mocno teoretycznie podczas opróżniania szamba tworzy się podciśnienie, które "wciąga" wodę z syfonów umywalki, kratki ściekowej itp. Wystarczy więc zalać syfony wodą.
dodane 4018 dni temu   |   przez: adam50
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Najprawdopodobniej przyczyną jest brak otworu wentylacyjnego w szambie. Często takie otwory stosowano jako przedłużenie rury kanalizacyjnej. Zapach nie przedostaje się przez syfony jakie są pod zlewami, wannami, w muszli klozetowej. Być może muszla klozetowa nie ma podkładki i uszczelnienia na rurze odprowadzającej. Przede wszystkim jednak sprawdziłbym czy rura wentylacyjne jest sprawna. Powinna wychodzić przez dach. Ewentualnie założyłbym dodatkową wentylację szamba.
dodane 4018 dni temu   |   przez: Bartek10
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia dachy i pokrycia dachowe na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika benek w kategorii Wentylacja i klimatyzacja na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Dlaczego mam brzydki zapach w toalecie po wybraniu szamba?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Wentylacja i klimatyzacja lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie