Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy szare pustaki tak zwane żużlowe są ekologiczne?

Mam na podwórku sporo starych pustaków dziadek mówił na nie żużlowe bo są szare. Czy nadają się na garaż?
tagi: pustaki żużlowe
dodane 3586 dni temu   |   przez: komandoss
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Pustaki żużlowe nie mają swojej nazwy od koloru, ale od kruszywa jakiego użyto przy jego produkcji. Pustaki te są produkowane do dziś, a mit o radioaktywności jest zwykłą propagandą. Znane są w internecie publikacje badań Politechniki Łódzkiej, Warszawskiej, Akademii Krakowskiej i innych uczelni które dowodzą że często w cegle czerwonej i asfalcie jest więcej izotopów radioaktywnych niż w pustakach żużlowych. Dostawcy żużlu – elektrociepłownie stale monitorują żużel w zakresie promieniotwórczości. Co do wykorzystania starych pustaków to mam nadzieję że były produkowane zgodnie z dzisiejszymi normami i co najważniejsze ze nie są porośnięte mchem i grzybami. Muszą też nie mieć ukrytych mikropęknięć i uszkodzeń mechanicznych.
dodane 3584 dni temu   |   przez: cywil
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia kruszywa budowlane na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika komandoss w kategorii Ekologia w domu na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy szare pustaki tak zwane żużlowe są ekologiczne?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Ekologia w domu lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie