Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

W jaki sposób, małym kosztem wykonać wentylację pomieszczenia użytkowego?

Potrzebuję zrobić wentylację do pomieszczenia produkcyjnego. Zgłosiłem się do wyspecjalizowanego zakładu ale sam projekt kosztował takie pieniądze, że wolę już otwierać okno. Może macie jakiś pomysł.
tagi: wentylacja
dodane 3783 dni temu   |   przez: gido
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Najprościej wentylację wykonać z podwieszonych do sufitu rur PCV i wentylatorów kanałowych. Dobrze byłoby gdyby wentylatory kanałowe były rozmieszczone pod każdym wyciągiem. Należy pamiętać też o tym, że czasem trzeba taki wentylator wyczyścić - powinien być więc umiejscowiony tak żeby nie trzeba było demontować instalacji jeśli zajdzie potrzeba wyczyszczenia lub wymienienia jakiejś części wentylatora. Wyciągi najlepiej zamówić na odpowiedni rozmiar u blacharza. Jeżeli wyciąg musi być ruchomy możemy przymocować go do rury PCV przy pomocy plastikowej elastycznej rury zbrojonej drutem. Wyjście wentylacji możemy zrobić zarówno w dachu jaki i w ścianie. Musimy pamiętać że wentylacja wyciąga powietrze z pomieszczenia dlatego musimy jakoś umożliwić jego swobodne uzupełnianie.
dodane 3782 dni temu   |   przez: janczak
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia dachy i pokrycia dachowe na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika gido w kategorii Wentylacja i klimatyzacja na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego W jaki sposób, małym kosztem wykonać wentylację pomieszczenia użytkowego? , weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Wentylacja i klimatyzacja lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie