Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jakimi środkami chemicznymi odetkać zapchany zlew?

Czasem zlew mi się zatyka i nie wiem jakim środkiem go czyścić. Mąż kupuje taki płyn do ubikacji, ale nie wiem czy używanie go w kuchni jest higieniczne?
tagi: zapchany zlew
dodane 3861 dni temu   |   przez: jolla
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (3):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Popieram poprzednika, najlepiej raz w tygodniu zalać syfon zlew wrzątkiem, potem zasypać jakiegoś kreta z sody kaustycznej i znów przelać wrzątkiem jak "się wyszumi"=zakończy reakcja oczyszczania z osadów tłuszczu i innych.Tak jest najlepiej. Uważać należy na sodę kaustyczna!!
dodane 3771 dni temu   |   przez: A4Andrzejek
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Jeżeli chodzi o środki chemiczne do czyszczenia ubikacji to są robione na bazie kwasów i bardziej służą do rozpuszczania osadów niż udrażniania rur. Środki do czyszczenia rur są robione na bazie sody kaustycznej. Trzeba zachować szczególną ostrożność stosując ten granulat zarówno kontakt ze skórą jak i opary są szkodliwe dla zdrowia. Po wsypaniu niewielkiej ilości do otworu w zlewie zalewamy go gorącą wodą.
dodane 3860 dni temu   |   przez: wojtysiak
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
tzw "kret" jest idealny do czyszcenia rur, tylko tyle ze najpierw wlewamy wrzątek potem substancję i po 15 minnutach znowu wrzątek. w rurach się kotłuje.... brrr ale czysto. ja ostatnio kupuję wszelakie srodki chemiczne w http://higienahandel.pl nie musze chodzic do sklepu po to i ceny są sensowne.
dodane 2347 dni temu   |   przez: werkat
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika jolla w kategorii Naprawy domowe na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jakimi środkami chemicznymi odetkać zapchany zlew?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Naprawy domowe lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie