Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Komu zlecić wykonanie przyłącza do kanalizacji, żeby potem nie było z tym problemów?

Będę robić przyłącze kanalizacyjne i niektórzy znajomi straszą mnie, że to duże koszty i żeby próbować robić to we własnym zakresie. U mnie duże różnice w wysokości terenu i podobno nie jest to takie proste. Nie chciałbym mieć później jakichś problemów jeśli chodzi o formalności.
tagi: przyłacze do kanalizacji
dodane 3977 dni temu   |   przez: qurczak
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Zlecenie wykonania przyłącza trzeba zlecić firmie posiadającej odpowiednie uprawnienia budowlane. Wykaz takich firm otrzymamy razem z projektem przyłącza. Trzeba jednak pamiętać, że o odbiorze decyduje zakład wodociągowy, jak również, że to on po wykonaniu staje się właścicielem i konserwatorem naszego przyłącza. Lepiej zatem zlecić przyłącze zakładowi wodociągów, a on wybierze i będzie nadzorować podwykonawcę. W przypadku problemów jakie mogą powstać później to nie my będziemy egzekwować poprawki od wykonawcy, ale zakład wodociągowy. Do tego zakład wodociągowy płatność za przyłącze może rozłożyć na raty i ułatwić dofinansowanie z funduszy unijnych.
dodane 3975 dni temu   |   przez: świeżak
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia zlecenia budowlane na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika qurczak w kategorii Formalności i prawo na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Komu zlecić wykonanie przyłącza do kanalizacji, żeby potem nie było z tym problemów?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Formalności i prawo lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie