Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Jaki polecacie bojler gazowy?

Chcę kupić bojler gazowy i nie wiem czy kupować ze świeczką taką co się ciągle pali, czy też dużo droższe z jakimś elektronicznym zapłonem?
tagi: bojler gazowy
dodane 4042 dni temu   |   przez: naprawiacz
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Gazowe podgrzewacze do wody z ciągle paląca się (dyżurującą) świeca z pewnością pobiera więcej gazu. Rocznie to około 150 m³. Jednak przy zakupie są tańsze i nie musimy pamiętać o wymianie baterii. Są też bardziej skomplikowane z turbinką do prądu wytwarzającą własny prąd ale cena i ewentualna awaryjność może skłaniać do prostszych rozwiązań.
dodane 4040 dni temu   |   przez: greń
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika naprawiacz w kategorii RTV i AGD na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Jaki polecacie bojler gazowy?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii RTV i AGD lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2023 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie