Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Ile czasu trwa załatwianie pozwolenia na budowę przy zmianie inwestora?

Dzień dobry , moja mama starała się o pozwolenie na budowę dostała zgodę z gminy i tak dalej trwało to 6 miesięcy rozpoczęłam budowę na tej działce, teraz działkie razem z rozpoczętą budową dostałam w darowiźnie i niestety znowu muszę zacząć starać się o pozwolenie na budowę rozpoczętego już domu tylko dlatego że zmienił się właściciel co wydaje mi się śmieszne, ale chciałam się zapytać czy to pozwolenie o które znowu zaczynam się starać również trzeba będzie czekać 6 miesięcy? Bardzo proszę o odpowiedź.
tagi: czas trwania pozwolenia na budowę
dodane 3873 dni temu   |   przez: justyna329
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (0):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

Na to pytanie nie została udzielona jeszcze żadna odpowiedź.

Bądź pierwszy »
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika justyna329 w kategorii Formalności i prawo na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Ile czasu trwa załatwianie pozwolenia na budowę przy zmianie inwestora?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Formalności i prawo lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie