Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czym ocieplić mieszkanie od wewnątrz?

Może macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
tagi: ocieplanie mieszkania
dodane 3915 dni temu   |   przez: Kris54
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Moim zdaniem najlepsza jest wełna mineralna, ale tak na prawdę sprawa nie jest prosta. Bo nie wiem jak duże masz mieszkanie a jednak wełna zabiera trochę miejsca, musisz to wziąć pod uwagę.
dodane 3913 dni temu   |   przez: wojtysiak
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Witam. Jak kolwiek nie polecam ocieplania całego mieszkania od wewnątrz (zmniejsza się powierzchnia pomieszczeń), jeżeli już to jedynie styropian, jednak należy brać pod uwagę - jak wydajna ma to byc izolacja - od tego zalezy grubość styropianu. Nie zalecam stosowania warstwy cieńszej niż 5cm, przy oknach mozna dać w zależności czy chcemy licować całą ścianę czy tylko nisze okienne od 5cm - do równej powierzchni z docieploną ścianą. Dlaczego styropian a nie wełna? Styropian może ułożyc sobie praktycznie każdy sam, z wełną trzeba miec więcej wprawy, po za tym na ścianie docieplonej styropianem mozna zawiesić lekkie przedmioty(obraz, termometr) - wystarczy paca z grzebieniem, unigrunt, klej do siatki i styropianu, ewentualnie narozniki i siatka. Należy tylko zwracać uwagę aby styropian miał wręgi - czyli boki nie mogą sie stykać a zachodzić na siebie. Wręgi można wyciąć samemu choć lepsze (dokładniejsze) będą fabryczne. Całą technologię niebawem opiszę w moim poradniku na mojej stronie www.
dodane 3910 dni temu   |   przez: Coopernik
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia okna i drzwi na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Kris54 w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czym ocieplić mieszkanie od wewnątrz?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie