Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Zalane panele w kuchni, co zrobić?

tagi: panele
dodane 3947 dni temu   |   przez: paweł
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (2):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Niewątpliwie możesz wymienić tylko jeden panel ( ten zalany, choć wydaje się to nie być łatwym zadaniem). Panele w kuchni to nie jest dobry pomysł, bo prędzej czy później znowu się coś wyleje... Jeśli już tak bardzo zależy Ci na panelach w kuchni, to polecam panele wodoodporne.
dodane 3804 dni temu   |   przez: Betton1987
 
+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
Panele nie nadają się do kuchni, właśnie dlatego że łatwo można je zalać. Stosuje się co prawda uszczelniacz żeby woda nie wpływała w szczeliny, ale to niewiele daje. Panele są z grubego papieru i na pewno napuchną. W sklepach budowlanych można często kupić pojedyncze panele i wymienić, to chyba jedyna rada w tej sytuacji.
dodane 3945 dni temu   |   przez: kelt
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika paweł w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Zalane panele w kuchni, co zrobić?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Remonty i wykończenia wnętrz lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie