Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Czy można przemalować tynk mozaikowy na inny kolor lub nałożyć na niego drugą warstwę?

Witam, mam taki problem że mam położony w mieszkaniu tynk mozaikowy na wykończeniach, a teraz chce zrobić mały remont i nie bedzie mi już pasowac jego kolor. I chciałem się dowiedzieć czy istnieje jakaś ozliwość przemalowania na iny kolor tego tynku lub nałożenie na niego drógiej warstwy? Czy muszy skuć stary i na nowo wszystko wykonać?
tagi: tynk, mozaikowy, przeróbka, remont
dodane 3798 dni temu   |   przez: Rafał9119
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Odpowiedzi na pytanie (1):

 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.

Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »

+ -
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
 
To zależy jaki chcesz osiągnąć efekt. Przemalować się pewnie da, tylko dobry grunt potrzebny, no i zostanie struktura. A jak chcesz na gładko to możesz skuć i zrobić od nowa, a możesz też wygładzić to co masz gładzią, tylko porządnie oczyść ścianę, zagruntuj i wygładź np. c-45 cekola, na to dajesz farbę i gotowe.
dodane 3794 dni temu   |   przez: Marecki
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
 

Pytania podobne

 
 
 
Zobacz też ogłoszenia malowanie ścian na serwisie ogłoszeniowym Budowlanki.pl
 
 
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Rafał9119 w kategorii Tynki i wylewki na serwisie SpytajFachowca.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Czy można przemalować tynk mozaikowy na inny kolor lub nałożyć na niego drugą warstwę?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Tynki i wylewki lub innej na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie