Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: dascompany

firma: Das Company
strona www: www.dascompany.pl
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez dascompany - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Skoro nie ma planu nawet twojego domu to trzeba udać się do Starostwa powiatowego i poprosić o legalizację budynku który dostałaś od babci. Lepiej to zrobić teraz niż przyjdą sami z nadzoru, bo wtedy możesz mieć problemy. Musisz wykazać, że budynek otrzymałaś od babci, jakiś akt notarialny lub coś będzie raczej potrzebny.
dodane 2579 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
ja mam w pokoju sufit podwieszany w kształcie rombu i też " wypukłości " pomalowane raufazą. Jest bardzo ładny efekt. Później można ją pomalować zwykłą farbą w razie zżółknięcia sufitu i efekt pozostaje bez zmian. Dodatkowo nie widać łączeń na suficie.
dodane 2579 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
te ciepłe kropki to przypadkowo powstał, bo nie oczyścili pracownicy urządzenia do produkcji, najpierw produkowani szary a później biały. Zapomnieli wyczyścić maszynę i w białym powstały szare plamki. Żeby nie wyrzucać materiału nazwali go " ciepłe kropki", wiem bo kolega pracuje w tej firmie.
Przy wyborze styropianu trzeba zwrócić uwagę jaka jest lambda styropianu i jaką ma grubość i przenikliwość ciepła.To są najważniejsze współczynniki
dodane 2579 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie