Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Ulińscy

firma: Ulińscy Adam Uliński
strona www: www.ulinscy.eu
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Ulińscy - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Można też poszukać producentów mebli lub przysłowiowego Pana Henia, który takie meble nam zrobi. Jakoś mebli produkowanych seryjnie dla marketów moim zdaniem zostawia wiele do życzenia. To, że zapłacisz za coś taniej w danym momencie wcale nie oznacza oszczędności.
dodane 2963 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Witam serdecznie, myślę że równie dobrym rozwiązaniem byłyby np żaluzje plisowane. Jest to produkt w plisowanego materiału. W tej konkretnej opcji porusza się ona po szybie na żyłkach, które są zamontowane do listwy przyszybowej okna. Można ją podciągnąć do góry ale można ją też opuścić i traktować właśnie jako zazdroski.(materiał nie jest przytwierdzony do górnej części skrzydła okiennego). Bogactwo materiałów jak i kolorystyka pozwolą na pewno dobrać coś, co będzie pasowało do wnętrza.
dodane 2963 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2020 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie