Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: adusia_b

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez adusia_b - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Nigdy bym nie zamontowała odkurzacza centralnego. Moje motto życiowe brzmi "jak najmniej komplikacji". Wolę odkurzacze kolumnowe. Teraz produkują je tak że są leciutkie, dzięki temu sprzątanie staje się łatwe i przyjemne. Gdy mamy alergików w domu warto kupić odkurzacz Sebo. Nie ma wyrzutu powietrza, nie musimy więc wdychać wciąganego przez odkurzacz brudu.
dodane 3199 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Znajoma poleciła mi baterię bezdotykową firmy Oras Vienda. Jest to jedna z najtańszych (jeżeli nie najtańsza) z baterii bezdotykowych na rynku (kosztuje ok. 650 zł) a jednocześnie najlepszej firmy, która robi bezdotykowe baterie od 20 lat. Myslę że warto zainwestować takie pieniadze:)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MlYrEiAHJrc
dodane 3223 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Jeżeli zamontujemy baterie z eko-przyciskiem będzie on znacznie zmniejszał strumień wody. Dodatkowo takie baterie są bezpieczne dla dzieci bo nie poparzą się ani nie zapomną zakręcić kurka. A z sięganiem do baterii bym nie przesadzała, gdy dzieci są małe trzeba kupić małą drabinke i po problemie :) Dobre baterie produkuje np. fińska firma Oras
dodane 3240 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie