Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: dyzio

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez dyzio - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Tak. Musisz poczekać jak szyszki zrobią się brązowe. Najczęściej na koniec września lub w październiku szyszki zaczynają się otwierać i wówczas musisz je zerwać, wysuszyć i wysiać wiosną. Nie potrzeba ich mrozić. Z tego co piszesz Twoja tuja to żywotnik zachodni 'Sunkist' odmiana o złocistożółtym zabarwieniu, intensywnym w lecie. Na zachodzie Europy znana jest pod nazwą 'Polish Gold' (Polskie złoto), powstała w Ogrodach Kórnickich w 1932 r . Niestety musisz mieć świadomość że najczęściej nasiona nie dają gwarancji, że wyrosła z nich tuja będzie taka sama jak ta z której nasiona zerwaliśmy. Raczej to jest bardzo rzadkie. Najlepsze jest zatem rozmnażanie wegetatywne. Najprostszą metodą jest ukorzenianie sadzonek uzyskanych z młodych gałązek.
dodane 2854 dni temu
 
 
+ -
2 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
A może zainwestuj w zewnętrzną kartę telewizyjną do laptopa. To około 100 zł i będziesz mieć telewizor w komputerze to sprawdza się nawet w domu jak się nie ma kilku telewizorów. Karta zazwyczaj odbiera zarówno programy analogowe jak i cyfrowe.
dodane 3001 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2020 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie