Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: budda

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez budda - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Nie ma problemu by panelami ściennymi i podłogowymi wykończyć łazienkę. Współczesne technologie produkcji i impregnacji drewna to umożliwiają. Specjalnie produkowane do łazienek panele są wykonane wodoodpornych laminatów z wodoodporną płytą nośną. Do tego mają dodatkowo zakonserwowane krawędzie. Przy łączeniu paneli łazienkowych stosuje się specjalne uszczelki gumowe powodujące całkowitą nieprzemakalność. Mimo to sugeruję by w miejscach narażonych na stały kontakt z wodą stosować jednak kafelki, przynajmniej wokół urządzeń sanitarnych.
dodane 3681 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Remont całej tapicerki może faktycznie przewyższyć cenę nowego łóżka. Możemy przerobić łóżko kładąc zamiast skrzynkowego materaca płytę OSB obitą estetycznym materiałem. Płytę mocujemy do już istniejącego systemu podnoszenia a na to kładziemy gotowy materac.
dodane 3778 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie