Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Wilczyński

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Wilczyński - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Najtańsze rozwiązanie to zastosować ocet. Tylko uwaga – omijaj samą fugę, bo Ci się odbarwi. Ocet, kosztuje około 2zł, więc wydatek żaden. Lejemy trochę octu na płytkę i polerujemy ręcznikiem. Sprawdzałem osobiście – działa.
dodane 3042 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Piasek, który udało ci się uzyskać z własnej działki może służyć jedynie jako piasek zasypowy. Można go używać jedynie do obsypywania fundamentów, wyrównywania i zabezpieczenia kabli, rur gazowych i wodno-kanalizacyjnych w wykopach, wyrównywania terenu . Piasek, który nadaje się do wylewki musi być płukany. Przesiewa się piasek gdy jest używany do murowania i zapraw tynkarskich.
dodane 3098 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2020 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie