Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: bobek

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 1 (+ 1 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez bobek - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Niestety, ale taka jest praktyka. Jak spali się tak zwany BM to dzwonimy na pogotowie energetyczne, a oni najczęściej „wyrażają zgodę na zerwanie plomby”. My mamy ich ponownie zawiadomić o wymianie bezpiecznika i wówczas wysyłają ekipę do zaplombowania. Jeżeli nie chcemy mieć kosztów wzywania elektryka radzę kupić uchwyt do wsadzania BM-ów. Pamiętajmy by zakładane BM-y miały taką samą wartość oporową jak spalone. Można też zainwestować w tak zwane eski, automatyczne bezpieczniki mocy. Obecnie nie plombuje się już tak zwanych hebelków i w przypadku awarii nie trzeba wzywać panów z elektrowni by je plombowali. Usługa ta jest niestety płatna.
dodane 3635 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie