Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: zielonydom

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez zielonydom - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
To zależy jaki jest ten telewizor analogowy. Tuner do telewizji cyfrowej kosztuje 100-200 zł. Jeżeli twój telewizor to stary mały odbiornik kineskopowy to raczej lepiej już się z nim pożegnać. Jeżeli nie jest zbyt zużyty i ma dużą przekątną ekranu to można zainwestować w modem, jednak z pewnością jakości HD nie osiągniemy, więc .....
dodane 2893 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Ostatnio w jakimś sklepie widziałem żaluzje drewniane. Bardzo ładne i chyba są w różnych odcieniach drewna. Jeżeli nie chcesz przykręcać do okien to proponujemy rolety na całą wnękę okienną. Duży wybór kolorystyczny w różnych sklepach powinien ułatwić dopasowanie do koloru ścian.
dodane 3032 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2020 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie