Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: maciejewski

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez maciejewski - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Okres sezonowania drewna to około 1,5 roku. Zazwyczaj do kominków stosujemy drewno z drzew liściastych, gdyż ma małą zawartość żywicy. Najlepsze jest drewno z buka, dębu, jesionu, klonu, akacji, grabu. Drzewa owocowe podobnie jak lipa, topola, brzoza palą się powoli i dają dużo dymu. Z uwagi na zapach posiadacze kominków chętnie palą drewnem z orzecha włoskiego.
dodane 2893 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Rzeczywiście pustaki żużlowe są tanie. Na tym jednak kończą się ich zalety. Przede wszystkim dzisiejsze materiały budowlane są badane pod względem izolacji termicznej. Porównując je na przykład z pustakiem z gazobetonu to mur z pustaków żużlowych powinien być co najmniej trzykrotnie grubszy.
dodane 3032 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2020 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie