Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: wojtysiak

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez wojtysiak - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Płyty kuchenne nie są robione z płyt MDF, ale najczęściej produkuje się je na bazie płyt wiórowych. Swoje wyjątkowe właściwości płyta nabiera dzięki laminacji. To laminat nadaje płycie właściwości nie przyjmowania zabrudzeń, odporność na blaknięcie i na chemikalia. Blaty są oczywiście odporne na temperaturę, czy wspomniany garnek z wrzątkiem. Ale mimo wszystko zgodzę się z mężem. Blat jest bardzo śliski i łatwo garnek może spać wiec szkoda zupy, o ile nie słona. :)
dodane 3668 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Jeżeli chodzi o środki chemiczne do czyszczenia ubikacji to są robione na bazie kwasów i bardziej służą do rozpuszczania osadów niż udrażniania rur. Środki do czyszczenia rur są robione na bazie sody kaustycznej. Trzeba zachować szczególną ostrożność stosując ten granulat zarówno kontakt ze skórą jak i opary są szkodliwe dla zdrowia. Po wsypaniu niewielkiej ilości do otworu w zlewie zalewamy go gorącą wodą.
dodane 3815 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Moim zdaniem najlepsza jest wełna mineralna, ale tak na prawdę sprawa nie jest prosta. Bo nie wiem jak duże masz mieszkanie a jednak wełna zabiera trochę miejsca, musisz to wziąć pod uwagę.
dodane 3868 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie