Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: Bobik

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 2 (+ 2 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez Bobik - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Żółwie wspaniale dają sobie radę „na wolności”. Nasza strefa klimatyczna odpowiada żółwiom, może latem nie jest zbyt ciepło, ale jak znajdą sobie miejsce słoneczne to dogrzeją się na kamieniach. W zasadzie gdyby mogły wybudować sobie odpowiednio głęboką norkę mogłyby cały rok mieszkać na dworze. Żółwie wspaniale wspinają się po siatce i łatwo podkopują ją dlatego ogrodzenie powinno być wykonane z gęstej siatki minimum 50 cm wysokości wkopanej w ziemię by zniechęcić go do podkopów. Trzeba mu zabezpieczyć miseczkę na kąpiel, skalniaczek do wygrzewania się, jakąś kryjówkę na deszczowe dni, najlepiej dwie jedną pod skałkami. Z roślin oprócz mlecza i babki lancetowatej i poziomek polecam też paprocie. Największą przyjemność sprawi żółwiowi Gloksynia, ale za długo nie utrzymają się w towarzystwie żółwia, ale z pewnością sprawi mu wiele radości.
dodane 3239 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Mają zalety i wady. A co do dzieci to może i dziecko nie poparzy się przy odkręcaniu wody... Ale czasem może mieć problem żeby dokładnie umyć ręce, bo fotokomórka działa jak się podejdzie dość blisko. A dzieci, jak dzieci - mogą nie sięgać.
dodane 3349 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2021 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie