Forum budowlane - SpytajFachowca.pl Zadaj pytanie
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Ranking fachowców
 
 
Zaloguj się    Zarejestruj
        Zadaj pytanie na forum budowlanym
 
 
 
 

Profil użytkownika: honey

firma: brak
strona www: brak
punkty fachowca: 3 (+ 3 / - 0)
Punkty w rankingu fachowców przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
 

Odpowiedzi dodane przez honey - ostatnio dodane:

 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Najdroższe będzie wykonanie podlicznika. Projekt to jakieś 200 zł. Podlicznik 500 zł. Koszt 40 metrów rury to około 150 zł. Mufy, kształtki rura z kranami to koszt około 120 zł. Z narzędzi wystarczy mieć klucz do przykręcenia rury i jakieś imadło by ją w czymś złapać. Główna rura, kształtki i rury są plastikowe i nie trzeba mieć do nich specjalnych narzędzi. Pamiętaj by w studzience z podlicznikiem założyć zawór do spustu wody na zimę.
dodane 3793 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
My korzystamy z gazowo-elektrycznej. A co do indukcyjnej... to jest z pewnością bezpieczne rozwiązanie, ale też droższe. Dobra płyta do indukcji to minimum 2,5 tys! Zwykłą kuchenkę kupi się w granicach tysiąca złotych. Moim zdaniem różnica jest spora...
dodane 3832 dni temu
 
 
+ -
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
 
Minimalny czas na wyschnięcie takiej wylewki to 1 tydzień na 1 cm warstwy betonu (w zasadzie od 1cmo do 4cm).. Na każdy centymetr ponad 4 cm trzeba przewidzieć 2x więcej czasu.
dodane 3868 dni temu
 
 
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum budowlanym SpytajFachowca.pl.
SpytajFachowca.pl to forum budowlane, w którym możesz zadawać pytania dotyczące wszelkich spraw związanych z budową domu lub remontami. System reklamy Test Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleŸć interesujące Cię tematy.
 


 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy Kanał RSS dla SpytajFachowca.pl   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Twitterze   Forum budowlane SpytajFachowca.pl na Blip.pl
Copyright 2010-2022 © SpytajFachowca.pl
Zobacz też inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć reklamy w internecie